İstanbul Lojistik Grup, Gelişmiş İş Büyümesi İçin İletişim Ajansı Olarak Linafon’u Seçti.

Ajans Haberleri, Haberler 17 Mar 2023
İstanbul Lojistik Grup, Gelişmiş İş Büyümesi İçin İletişim Ajansı Olarak Linafon’u Seçti.

Lider bir iletişim ajanslarından olan Linafon, Türkiye’nin en saygın lojistik şirketlerinden biri olan İstanbul Lojistik Grup ile kısa bir süre önce sözleşme imzaladığını duyurdu.

Linafon’nun misyonu, işletmelere birinci sınıf iletişim hizmetleri sağlamak ve tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır. İstanbul Lojistik Grup’un portföyüne eklenmesiyle, müşterilerine farklı sonuçlar sunma geleneğini sürdürmekten heyecan duyuyorlar.

İstanbul Lojistik Grup, nakliye, depolama ve dağıtım da dahil olmak üzere üstün lojistik hizmetleriyle tanınmaktadır. Son derece rekabetçi bir sektörde faaliyet gösteren bir şirket olarak, etkili iletişimin önemini ve iş başarısı elde etmede oynadığı rolü anlıyorlar. Bu nedenle iletişim ortağı olarak Linafon’u seçtiler ve Linafon ekibi de hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktan heyecan duyuyor.

Linafon ekibi kendilerini müşterilerinin hedefleriyle uyumlu özelleştirilmiş iletişim çözümleri sağlıyor. Markaları, hedef kitleleri ve hedefleri hakkında derin bir anlayış geliştirmek için müşterilerine yakın bir şekilde çalışıyor ve bu da sonuç veren özel iletişim stratejileri oluşturmalarına olanak tanıyor.

İstanbul Lojistik Grup ile iş birlikteliğinde karşılıklı yarar sağlayacağına inanan Linafon ekibi, geleceğin neler getireceğini görmek için heyecanlanıyorlar. İstanbul Lojistik Grubu’nun olağanüstü lojistik hizmetleriyle birleşen iletişim uzmanlığının, onları sektörde farklı kılacak kazanan bir farklılık yaratacaklarına inanıyorlar.

Linafon, Türkiye ve Uluslararası işletmelere pazarlama, medya ve iletişim hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ajans Replik, Sağlık Turizmi Dijital İletişim Servisini Duyurdu. Portuma Google for Startups Cloud Programına Kabul Edildiğini Duyurdu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.