LG’den “Ultra Reality” Kamera Şakası

LG’den “Ultra Reality” Kamera Şakası

LG yüksek görüntü kalitesi ile satışa sunduğu Ultra Reality televizyonlarını tanıtmak amacıyla düzenlediği kamera şakası ile iş mülakatına gelenlere unutamayacakları bir tecrübe yaşattı.

Yeni ürünlerinin tanıtımını kamera şakaları ile yapma stratejisini sürdüren LG Electronics; şakalarına devam ediyor. Daha önce de asansörün tabanına ve erkekler tuvaletine koyduğu ekranlarla kurbanlarını şoka uğratan LG; bu sefer iş görüşmesine gelenleri tercih etti.
 

 
Şili’de bir firmada gerçekleştirilen şakada; iş görüşmesi için çağrıldıkları toplantıya giden kurbanlar daha önceden pencere yerine büyük bir LG Ultra Reality televizyon yerleştirilmiş odaya alınıyorlar. Ardından toplantı sırasında arkadaki ekrandan bir göktaşının hızla şehir merkezine çarptığını gören kurbanlar büyük bir şok içinde gerçek sandıkları dünyanın sonunu izliyorlar.

Sloganı “Gerçeklik, ya da Ultra Gerçeklik?” olan bu şaka ile LG Electronics, yeni ürünün yüksek çözünürlük ve IPS ekran kalitesini kanıtlamış oluyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Komik Vine Videoları American Apparel Artırılmış Gerçeklik Uygulaması →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.