“LeasePlan’den Kirala, Ötesine Karışma” Reklam Filmi

“LeasePlan’den Kirala, Ötesine Karışma” Reklam Filmi

LeasePlan, Spor Toto Basketbol Ligi Resmi Sponsorluğu kapsamında yayınladığı yeni reklam filmi ile kolaylaştırıcı hizmetlerine değiniyor.

Her şeyin kolaylaştığı bu çağda, satın aldığınız son model bir otomobilin size zorluk çıkarması kabul edilebilir bir şey değil. Bugün patlayan bir lastik, gelecek haftanın yoğunluğu arasında kaçabilecek vergi ödemesi bunlardan sadece birkaçı.

Neyse ki dünyanın en büyük filo kiralama şirketi LeasePlan, şirket sahibi ve satın almacılarına sadece kendi işleriyle ilgilenebilsinler diye birçok kolaylık sağlıyor. Bir veya daha fazla aracı içeren filo yönetim anlayışını da “LeasePlan’den kirala; servisine, vergisine, lastiğine karışma” olarak özetliyor.

LeasePlan, yaratıcı ajansı Ping ile Spor Toto Basketbol Ligi ResmiSponsorluğu kapsamında çektiği yeni reklam filminde bu kolaylaştırıcı hizmetlere değiniyor. Filmde baba oğul, milli basketbolcu Sinan Güler ve “efsanevi” milli basketbolcu Necati Güler yer alıyor. İkilinin bir antrenmandan çıktığında karşılaştıkları durumlar, LeasePlan’i seçenle seçmeyen arasındaki farkı absürt bir şekilde ortaya koyarken “LeasePlan’den kirala, ötesine karışma” söyleminin de günlük koşuşturma içinde ne kadar doğru olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

 
Filmleri televizyonda, LeasePlan Türkiye’nin sosyal medya hesaplarında ve aşağıdaki linklerde izleyebilirsiniz.

Künye

Reklamveren: LeasePlan Türkiye
Reklamveren Temsilcileri: Barbaros Aytar, Gizem Aclan, Özlem Can Koca
Ajans: Ping
Reklam Yazarı: Burçin Ergünt
Müşteri Temsilcisi: Sena Özata
Prodüksiyon: Dirty Cheap Creative
Yönetmen: Ege Tül
Yapımcı: Ömer Abra

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Decathlon’dan Twitter’da Kayak Tutkusu Yarışması! Arda Turan’dan Çocuklara Paha Biçilemez Sürpriz →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.