Lassa Virali: Titre Bakalım

Lassa Virali: Titre Bakalım

Lassa Türkiye kış lastiklerinin tanıtımını yapmak için yeni reklam yüzü “Don Duran” ve rep klibi “Titre Bakalım” ile viral bir videoya imza atıyor.

Sosyal medyada bugünlerde “Sıradaki parça Don Duran’dan Lassa için geliyor!” şekline yayılan Titre Bakalım; başarılı viral videoların arkasındaki isim Batesmotelpro tarafından oluşturuldu. Lassa’nın kış lastiklerini tanıtmak için hayata geçirdiği projede Batesmotelpro ekibi bir rep klibinde kış ve soğuklarla ilgili eğlenceli şarkı ile izleyicileri tedbir almaya yönlendiriyor.

Lassa’nın “Sağlam basıcan bu hayatta, sağlamsa Lassa” sloganının kullanıldığı klipte Volkan Öge’nin rolünü üstlendiği “Don Duran” adındaki rep sanatçısı kışın geldiğini eğlenceli bir şekilde vurguluyor. Batesmotelpro ekibinin oyunculuğu ile güldürdüğü videoda şarkının bazı sözleri şu şekilde:

“Uyanın ve titreyerek kendinize gelin,
Mahallenizde buz gibi bir soğuk var.
Kış ya da nam-ı değer Don Duran şarkısıyla şimdi kapınızda,
Kendisi daha beş altı ay gitmez,
Ona göre tedbirinizi alın, ayağınızı yere sağlam basın.

 
41?29! Dijital Reklam Ajansı projesi olarak Batesmotelpro tarafından Lassa Türkiye için oluşturulan video Youtube kanalında yayınlandıktan sonra ilk 8 saatte 16 binden fazla izlenerek başarısını kanıtladı.

Kış aylarında tedbirli olarak kış lastikleri kullanmak gerektiğini eğlenceli bir şekilde anlatan Don Duran, Titre Bakalım videosu Lassa sloganına yaptığı gönderme ile sosyal medyada yayılmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ING Emeklilik Web Sitesi Yenilendi Profilo Facebook Kampanyası: İçimizdeki Çocuk İtiraf Ediyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.