Kütahya Porselen’den Ramazan’a Özel Uygulama

Kütahya Porselen’den Ramazan’a Özel Uygulama

Ramazan geleneğini sürdürmeyi amaçlayan Kütahya Porselen, eski takvimlerden esinlendiği “Ramazan Sofram” adında kapsamlı bir uygulama yayınladı.

Kütahya Porselen, Ramazan ayına özel yayınladığı Facebook uygulaması “Ramazan Sofram” ile kullanıcılara nostaljik bir Ramazan yaşatmayı amaçlıyor. Eski takvimlerden esinlenerek geliştirilen uygulamada, “Günün Sözü”, NG Otel şeflerinin tariflerinin yer aldığı “Günün Yemeği”, illere göre iftara ne kadar vakit kaldığını gösteren “İftara Doğru” ile Kütahya Porselen ürünlerinin bulunduğu “Günün Takımı” bölümleri bulunuyor.

Kullanıcılar uygulamaya giriş yaptıktan sonra, #KPileRamazanSofram hashtagi ile Instagram üzerinden paylaşılmış iftar sofrası fotoğraflarını görebiliyor. Uygulamanın en büyük sürprizi ise Instagram’da iftar sofralarının fotoğraflarını paylaşarak kampanyaya katılan 30 kişinin Kütahya Porselen’den hediye kazanma şansı elde etmesi.

kütahya porselen ramazan sofram

Projenin tüm dijital süreçleri Diverseffect tarafından yürütülüyor. Başarılı işlere imza atan Diverseffect-Kütahya Porselen ortaklığı sosyal medyada ilgiyle takip ediliyor ve belli ki takipçileri daha çok sürprizler bekliyor.

diverseffect ramazan sofram

Ramazana özel bu nostaljik uygulamaya Kütahya Porselen Facebook sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Duracell’den Etkileyici Reklam Filmi: #GücünYeter Zade Vital Facebook Uygulaması: Ramazan’da Olmazsa Olmazın →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.