Dijital Anı Defterine Bırakılan Sonsuz Minnet Ve Özlem

Dijital Anı Defterine Bırakılan Sonsuz Minnet Ve Özlem

Akmerkez & Akasya & Akbatı alışveriş merkezleri takipçileri, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’e olan özlemlerini Hoops The Agency’nin hazırladığı dijital anı defterine yazdılar.

Her 10 Kasım’da sanki hayat duruyor, zaman ilerlemiyor. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk artık ebedi istirahatte ve her geçen gün biz onu daha çok özlüyor, ona daha çok minnet duyuyoruz.

Her yıl açılan anı defterlerine Atamız’a olan özlemimizi, ona duyduğumuz minnetimizi ve saygımızı kelimelere dökerek yazıyoruz. Bu yıl pandemiden dolayı alınan önlemlere rağmen o defterler boş bırakılmadı.

Hoops The Agency 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel Akmerkez, Akasya ve Akbatı Alışveriş Merkezleri için dijital anı defteri hazırladı. Hoops The Agency, dijital anı defterlerine bırakılan sonsuz minnet ve özlem için herkese teşekkür etti.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← TOTAL Türkiye, Hoops The Agency’nin Hazırladığı “Bugün Hangi Trafik İşaretine Daha Çok Dikkat Etmelisiniz?” Instagram Filtresini Yayınladı Baymak’tan Ağaçlandırma Gününde Gümeli Porsuk Ağacı Hikayesi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.