Köpekler İçin Flört Uygulaması: Tindog

Köpekler İçin Flört Uygulaması: Tindog

Köpekler ve sahipleri için eğlenceli bir mobil uygulama olan Tindog ile yalnız köpeğinize arkadaş bulabilirsiniz.

İsmi ve konsepti ile popüler flört uygulaması Tinder’a benzeyen Tindog uygulaması, kullanıcıların yalnızlıktan sıkılan köpekleri için arkadaş bulmasına imkan veriyor.

Uygulamaya kayıt yaparken köpeğiniz hakkında cinsiyet, yaş, isim gibi bilgileri ve şirin birkaç fotoğrafını ekliyorsunuz. Ardından yakınınızda bulunan diğer profilleri inceleyebiliyor ve hoşunuza gidenleri sağa, beğenmediklerinizi de sola atarak köpeğiniz için en uygun arkadaşları seçebiliyorsunuz.

Tindog’da ayrıca köpeğinizin profiline kendi fotoğraf ve bilgilerinizi de ekleyebiliyorsunuz. Böylece köpeğiniz sayesinde siz de yeni arkadaşlıklara adım atabilirsiniz. Yurt dışında kısa sürede binlerce kullanıcıya ulaşan uygulamanın 17 yaş ve üzeri kullanıcılara açık olduğunu da belirtelim.

köpekler için flört uygulaması

Şimdilik sadece iOS ve Android cihazlarda kullanılabilen Tindog uygulamasını şuradan indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Coca-Cola’dan Outdoor ve Dijitali Birleştiren Proje: #CokeMyName P&G #LikeAGirl Kampanyasına Devam Ediyor: Unstoppable →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.