KFC’nin Sosyal Medya Ajansı Tribal Worldwide İstanbul Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 15 May 2015
KFC’nin Sosyal Medya Ajansı Tribal Worldwide İstanbul Oldu

KFC Türkiye,  sosyal medya çalışmaları için Tribal Worlwide İstanbul ile anlaştı.

Dünyanın 105 ülkesinde 15 binden fazla noktada hizmet veren KFC, Türkiye’deki sosyal medya iletişimi çalışmaları için Tribal Worldwide İstanbul ile anlaştı. Geçtiğimiz günlerde Türkiye geneline dağılma çalışmalarını sürdürdüğünü açıklayan marka, sosyal medya tarafında da hedef kitlesi ile olan iletişimini güçlendirmeyi hedefliyor.

Türkiye’deki operasyonları Yum! Restaurants International tarafından yürütülen KFC‘nin bundan sonra Türkiye’deki dijital iletişim çalışmalarını ile sosyal medya yönetimini Tribal Worldwide İstanbul ortaklığında sürdürecek.

Dijital pazarlama ve sosyal medya odaklı çalışmalar yapan Tribal Worldwide İstanbul; Vodafone, İş Bankası, Doritos, ETİ, Tat, Maret ve Magnum gibi büyük markalara hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Twitter İçerikleri Artık Google Mobil Arama Sonuçlarında! Interpublic, Lowe Ve Mullen’i Birleştirerek Mullen Lowe Ajans Ağını Yarattı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.