Vodafone KaraKartal Reklamı: #YükselBeşiktaş

Vodafone KaraKartal Reklamı: #YükselBeşiktaş

Beşiktaş, Vodafone Türkiye ve Vodafone Arena’nın resmi Twitter hesapları birlikte marş söylediler.

Beşiktaş JK ve Vodafone Türkiye arasındaki Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşması kapsamında, Beşiktaş taraftarlarına özel hazırlanan Vodafone KaraKartal, 21 Kasım Cuma günü tanıtıldı.

Tribal Worldwide İstanbul Reklam Ajansı’nın hayata geçirdiği Vodafone KaraKartal lansman kampanyasının Twitter ayağında enteresan bir uygulama gerçekleştirildi. Taraftarlar tarafından “Stat Abi” diye anılan Vodafone Arena’nın, Vodafone Türkiye’nin ve Beşiktaş JK’nın resmi Twitter hesapları, birbirleriyle etkileşime geçerek KaraKartal’ın reklam filmindeki marşı söyleyerek KaraKartal filmini paylaştılar. Bu farklı etkinlik taraftarlar tarafından coşkuyla karşılandı.

vodafone karakartal twitter

Satışları Beşiktaş’a ek gelir olacak olan Vodafone KaraKartal, taraftarlar arasında şimdiden yoğun ilgi görmeye başladı. Beşiktaş yönetimi de konu ile ilgili taraftarın desteğini beklediklerini, bu sayede 1 yılda bir Vodafone Arena daha yapılabileceğini kaydetti.

 
Vodafone KaraKartal ile ilgili detaylı programa şuradan erişebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vialand Instagram Kampanyası: #bestofVialand Türk Hava Yolları Olimpik Marsilya Sponsorluk Filmi: We Are One →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.