Kariyeriniz Göklere Ulaşsın!

Projeler, Web siteleri 08 Oca 2019
Kariyeriniz Göklere Ulaşsın!

Dünyanın en fazla ülkesine yolcu taşıyan havayolu firması Türk Hava Yolları’nın kariyer sitesi, ödüllü dijital iletişim ajansı Clockwork tarafından yeni teknoloji çözümleriyle hayatta geçirildi.

Türk Hava Yolları’nın yeni web sitesi; site içi dolaşımı kolaylaştıracak navigasyon yapısı, adaptive tasarımla yayına girdi.

Türk Hava Yolları çalışanlarına özel testimonial alanları ile Clockwork’ün hazırladığı web sitesi, adayların iş başvurusu yapmalarını kolaylaştıracak kısa yol kullanımları ile zenginleştirildi. Infografik anlatımlarla desteklenen site aynı zamanda ulusal ve uluslararası adayların güncel pozisyonlara daha hızlı başvuru yapabilmelerine olanak sağlıyor.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının dijital dünyalarını şekillendiren Clockwork, tasarım, yazılım ve sosyal medya yönetimi alanında faaliyet göstermektedir.

Clockwork müşterileri arasında; Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Mapre Sigorta, LC Waikiki, Vakko, Kartal Yuvası, Zorlu Enerji Grubu, Anadolu Etap, Anadolu Motor, Çelik Motor, Komşufırın, MNG Kargo, Temsa İş Makineleri, Komatsu, Volvo Trucks, Teksüt, Adore Oyuncak, Foriba, Tuna Ev ve Ofis, TÜYAP Fuarcılık Grubu, Kahve Dünyası, Gloria Hotels & Resorts, Kaya Hotels & Resorts, Alibey Hotels & Resorts, Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & Spa vb. gibi birçok güçlü markayı bulundurmaktadır

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Suudi Arabistan'da Meme Kanserine Karşı Farkındalık Ebebek Bilgi Platformu bebek.com’dan İsyankâr Annelere Sürpriz Bir Film →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.