Telefonunuzu Karaoke Makinesine Çeviren Uygulama: Juke

Mobil Uygulamalar, Projeler 05 Ağu 2013
Telefonunuzu Karaoke Makinesine Çeviren Uygulama: Juke

Dünyanın en büyük girişimcilik platformu Kickstarter sitesinde geçtiğimiz hafta tanıtımı yapılan Juke adındaki cihaz, akıllı telefonunuzu bir karaoke makinesine dönüştürebiliyor.

Telefona kulaklık jakı girişinden takılan bluetooth mikrofonla donatılan Juke, bir hoparlöre bağlanabiliyor. Cihazın şarj edilebilir pili yaklaşık 8 saate kadar dayanabiliyor ve prize takılı iken de çalışabiliyor.

juke

Juke’un mobil uygulaması ile şarkı listesini kendiniz kontrol edebiliyorsunuz ve şarkı sözlerini telefonunuzun ekranından şarkı sözlerini takip edebiliyorsunuz. Tercihinize göre uygulama sesinize efekt verebiliyor. Ayrıca uygulama ile hem telefonunuzdaki müzikler hem de Youtube, Vimeo gibi video paylaşım sitelerindeki müzikleri kullanabiliyorsunuz.

 
Henüz üretime geçilmeyen Juke; Kickstarter üzerinden fon bulursa üretilecek. Şimdilik iPhone ve iPad’lere uyumlu olan cihazın yakında Android uyumlu olanı da geliştirilecek. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram Kampanyası: Mercedes Benz USA IPhone İle Plak Dinleyin: Ofis Pikabı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.