Jsist Yazılım Konferansı

Jsist Yazılım Konferansı

Jstanbul, Koç Üniversitesi ve webbox.io işbirliği ile gerçekleştirilecek Jsist Yazılım Konferansı 27-28 Eylül tarihlerinde İstanbul’da!

Konsepti ve konuşmacıları ile dikkat çeken Jsist, Türkiye’den ve yurtdışından web yazılım dünyasının önemli isimlerini ağırlayacak. JavaScript odaklı olarak gerçekleştirilecek konferansın konuşmacıları arasında Twitter’dan Andy Hume, Spotify’dan Sebastiano Armeli, dünyaca ünlü Disqus yorum servisinden Burak Yiğit Kara, ve Yemeksepeti’nden Altan Yılmaz da bulunuyor.

İki gün sürecek olan Jsist – JavaScript Yazılım Konferansı’na Exclusive ve Stantard olmak üzere iki farklı bilet türü ile katılım mümkün. Katılımcılara konferans sırasında kahvaltı, öğle yemeği ve gün boyunca sıcak-soğuk içecek sunulurken, Exclusive katılımcılar için ise Asmalı Mescit’te özel bir gece organize edilecek.

Konferans hakkında ayrıntılı bilgi için Jsist web sitesini ziyaret edebilir ve gelişmeleri Jsist Twitter hesabından takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 26. Kristal Elma Reklam Ödülleri Başvuruları Başlıyor! Eticaret SEM Sektör Buluşmaları II: Eticarette Başarı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.