İyilik Projesi Leyla’dan Sonra’nın iOS Uygulaması Yayında

İyilik Projesi Leyla’dan Sonra’nın iOS Uygulaması Yayında

Kronik hastalığı olan çocukların dileklerini gerçekleştirmek adına faaliyete geçen “Leyla’dan Sonra”nın iOS uygulaması, sosyal sorumluluk çerçevesinde FOLX tarafından geliştirildi.

Yeni uygulama ile birlikte artık Leyla’dan Sonra miniklerine hediye göndermek isteyen gönüllüler daha hızlı başvuru yapabilecek. Yeni çocuklar eklendiğinde de kullanıcılara bildirimler gönderilerek, dileklerin gerçekleşme süresinin minimuma inmesi hedefleniyor.

Yakın zamanda Android versiyonu da yine FOLX tarafından yayınlanacak olan Leyla’dan Sonra, bugüne dek 34 tıp fakültesinde tedavi gören 2000’den fazla kronik hastalıklı çocuğun dileğini gerçekleştirdi. Siz de bu linkten uygulamayı indirebilirsiniz.

leyladan sonra mobil

Sosyal girişimleri kurumsal sosyal sorumluluk çerçevesinde destekleyen FOLX, sosyal girişimcileri dijital çözümlerde destek almak için bilgi@folx.com.tr’ye e-posta atmaya davet ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Muzip Kırtasiye “Masaüstü” Reklam5 Interactive Agency Tarafından Yenilenen Web Sitesiyle Yayında! Yudum’dan Lezzet Dolu Bir Oyun: Kızartma Ustası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.