İstinye Üniversitesi’nin Tercihi Scope!

Ajans Haberleri, Haberler 02 Ağu 2017
İstinye Üniversitesi’nin Tercihi Scope!

İstinye Üniversitesi, “Liv Hospital”, “Medical Park ” ve “VM Medical Park” olmak üzere üç ayrı hastane markasını tek çatı altında buluşturan MLPCare Grubu’nun 25 yıllık bilgi ve birikiminin devamı olarak, 21. Yüzyıl Anadolu Vakfı tarafından 2015 yılında kuruldu.

Fark yaratacak eğitim ve araştırmaya adamış başarılı akademik kadrosu, bilim ve araştırma merkezi olma vizyonu doğrultusunda, öğretim üyelerinin araştırmaları ile bilimin sınırlarını genişletmeyi, öğrencilerine geniş tabanlı bir bilgi yelpazesinin yanı sıra, teknoloji ve sanatı da kapsayan bir öğrenme ve ilerleme ortamı sunarak; Türkiye’nin ve dünyanın seçkin üniversiteleri arasında yer almayı hedefliyor.

İstinye Üniversitesi ile birlikte çalışan Scope, tüm üniversiteler için büyük öneme sahip olan tercih döneminde; İSÜ’nün sahip olduğu sadece “Sağlık Üniversitesi” algısını doğru dijital strateji ile kırarak, bünyesindeki diğer başarılı fakültelere dikkat çekti.

Kreatif süreçle başlayan tercih dönemi çalışmaları; Dijital Strateji, Sosyal Medya Yönetimi ve Proje Bazlı İletişim ile devam etti. Bu yoğun temponun sonun da ise Scope, yaptığı doğru ve sonuç odaklı iletişim ile İstinye Üniversitesi’i dijitalde de istediği sonuca ulaştırdı.

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digidea 3. Yılında Başarılı Bir Performans Sergiliyor Otacı'nın Yeni Sosyal Medya Ajansı Floki Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.