İnteraktif Pazarlama Yüksek Lisans Programı

İnteraktif Pazarlama Yüksek Lisans Programı

Dijital hayatı yeniden tanımlayan global şirketler, konuşmacı ve destek programları içinde İnteraktif Pazarlama Yüksek Lisans Programı ile Next Academy’de yer alacaklar.

Artık iş dünyasının hangi departmanında kariyer yapmak isterseniz isteyin; iş, dijital olanaklarla gerçekleştirilecek. Artık; konunun sadece birkaç parçasının uzmanı değil, bütün parçaları konusunda bilgi sahibi olan yöneticiler ayakta kalabilecek. 

Özellikle pazarlama ve iletişim konularına değinmeye çalışan konvansiyonel eğitimin, geleceğe yönelik kariyer gelişiminde etkisi azalarak devam ediyor. Next Academy; pazarlama, iletişim ve satışta sürekli ve yeniyi arayan, değişenin ve dönüşenin peşinde bir yüksek lisans programı sunuyor.

Next Academy, dünyanın yeni döneminin yeni tür yöneticisini ortaya çıkartmak için oluşturuldu. Benzeri olmayan bu yüksek lisans programında konusu ile ilgili farklı sektörlerin lider ve geleceğini inşaa eden isimleri bizzat ders verecekler. Dijital hayatı yeniden tanımlayan global şirketler konuşmacı ve destek programları içinde Next Academy’de yer alacaklar.

İnteraktif Pazarlama Yüksek Lisans Programı 6 zorunlu, 4 seçmeli olmak üzere toplam 10 ders ve 1 bitirme projesinden oluşuyor. Öğrencilerin çalışma hayatlarından kaynaklanan zaman kısıtları göz önüne alınarak esnek olarak düzenlenen programın süresi ise 2 ila 6 yarıyıl olarak değişiyor. Bir dönemde en az iki, en fazla 5 ders almak koşuluyla öğrenci kendi programını oluşturabiliyor.

Haftaiçi 19:00-22:00 ve Cumartesi 10:00-13:00 saatleri arasında Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde yürütülecek olan programda her ders haftada 3 saat olarak belirtiliyor. Programda ayrıca özel olarak belirlenen koşullar çerçevesinde öğrencilere burs imkanı da sağlanıyor.

Kayıtları devam eden Next Academy İnteraktif Pazarlama Yüksek Lisans Programı hakkında ayrıntılı bilgi için www.nextakademi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kadir Has Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 6. Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.