Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nda ESL Türkiye’nin Ajansı Massk Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 25 Ara 2017
Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nda ESL Türkiye’nin Ajansı Massk Oldu!

MASSK Ajans’ın sosyal medya işlerini üstlendiği ESL Türkiye, Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nı 5-6 Kasım’da Volkswagen Arena’da gerçekleştirdiği iki günlük muhteşem bir final etkinliğiyle sonlandırdı.

Türkiye’deki oyuncuların severek oynadığı CS:GO, PUBG, DOTA2 ve FIFA18 oyunlarının dördünün de finallerinin yapıldığı, başka bir etkinlikte kolay kolay görülemeyecek geniş bir sunucu ve analist kadrosuna sahip şampiyonada, Espor sektörünün önemli isimleri ve sevilen Twitch.tv yayıncıların birçoğu etkinlik alanındaydı.Mustafa Özben’in MC’liğini yaptığı etkinlik, etkileyici anonslarından sesine aşina olduğumuz Sabri Ugan’ın FIFA18 sunumuyla izleyicilerin heyecanına heyecan kattı.

Ayrıca Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nda yapılan PUBG Invitational Turnuvası ile Espor sektöründe bir ilke imza atıldı. Alanda kurulan 68 bilgisayardan oynanan, toplamda 17 takımın katılımıyla gerçekleşen bu turnuva, izleyicilerin büyük ilgisini toplamanın yanında Türkiye’de kapsamı bu kadar geniş ilk PUBG turnuvası olma niteliğini de taşıyor.

Intel’in ana sponsorluğunu yaptığı etkinlikte Asus, Media Markt, Red Bull gibi markalar da boy gösterdi.

İlk yılında binlerce oyuncuyu ve oyun severi alanda, turnuva süresince 4milyondan fazla kişiyi canlı yayınları izlemek üzere ekranları başında bir araya getiren turnuva, 14 hafta boyunca sosyal medyada ve Twitch.tv’de 8,8 milyondan fazla etkileşim aldı. Finaller sona ererken, görkemli sahne şovu, başarılı kadrosu ve heyecanı yüksek maçlar akıllara kazındı.

Intel ile ilişkilerini sürdüren ESL, ileriki yıllarda da başarısını devam ettirmeyi ve Türkiye’de Espor sektörünün büyüme hızının artmasını sağlamayı planlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram, Gizli Yorum Özelliğini Test Ediyor Facebook Videolarında Popüler Müzikleri Telifsiz Kullanma Dönemi Başlıyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.