Instagram Paylaşımlarını Çerçeveli Sanat Eserlerine Çeviren Uygulama

Instagram Paylaşımlarını Çerçeveli Sanat Eserlerine Çeviren Uygulama

Instagram paylaşımlarınızdan para kazanmayı hiç istediniz mi? iOS uygulaması 8×10, paylaşımlarınızı çerçeveli ve imzalı sanat eserlerine dönüştürüyor.

Şimdiye kadar, Instagram paylaşımlarından para kazanmanın tek yolu influencer olmak ve içeriklerinizi markalara satmaktan geçiyordu. Fakat artık herkes birer influencer haline gelebilecek. Yaptığınız işlerin yeterince iyi olmadığını düşünmeyin. Yalnızca platformda yeterince önemli bir takipçi kitlesine ulaşamamış olabilirsiniz. Yeni bir uygulama, bunu değiştirmek istiyor. Influencer olmadan Instagram’a yüklediğiniz çekimlerden bir miktar da olsa para kazanmak istiyorsanız iOS uygulaması 8×10u kullanabilirsiniz.

Eğer bir illüstratör, ressam, heykeltıraş, şair ya da fotoğrafçıysanız ücretsiz uygulama 8×10’a kaydolabilirsiniz.  Uygulama, Instagram paylaşımlarınızı dünyanın her yerindeki insana satabilmeniz için baskı halindeki sanat eserlerine dönüştürüyor. 8×10; satış, baskı ve kargo aşamalarını sizin için yönetiyor.

Uygulama şu şekilde çalışıyor; önce bir hesap açıp Instagram’da bir paylaşım yapıyorsunuz. Takipçiler, görselin çerçevelenmiş halini ve eseri satın alabilmek için bir link görüyor. Çerçeveli baskılar, isteğe göre sınırlı sayıda olabiliyor. Satışa çıkan eserler sanatçı tarafından imzalanabiliyor. Her bir görsel, yüksek kaliteli olarak pamuk bazlı bir kağıda basılıyor. Eserler satıldıkça, uygulama bir miktar kesinti yapıyor.

Uygulamayı denemek için buradan indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Alzheimer Her Şeyi Unutturabilir, Sevgiyi Asla KLM’den Anneleriyle En Uzun Süre Görüntülü Konuşanlara Uçak Bileti →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.