Instagram’da Doğrudan Satış Yapan Yerli Girişim: Malzemeciniz.com

Instagram’da Doğrudan Satış Yapan Yerli Girişim: Malzemeciniz.com

Spreesy satış modelini Instagram’da kullanan ilk yerli e-ticaret firması Malzemeciniz.com, platform üzerinden doğrudan satış yapıyor.

Online alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının her sektördeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2010 yılında kurulan Malzemeciniz.com, online alışveriş fikrini bir adım öteye taşıyarak, çoklu satıcı sistemiyle yüzlerce ürünü tüketicilerine sunuyor. Sadece kendi portal yapısını değil, beraber çalışıp tedarik sağladığı satıcılarını da büyütmeyi hedefleyen Malzemeciniz.com, Spreesy ile Instagram’da satış sistemi ortaklığını gerçekleştiren ilk Türk e-ticaret firması olma özelliğini taşıyor.

Spreesy, ABD Seattle’da kurulan taze bir girişim olarak e-ticaret sitelerine ve doğrudan satıcılara Instagram üzerinden satış yaratma altyapısını sağlıyor. 10 binden fazla kullanıcıya (satıcıya) ulaşan Spreesy, Instagram’da satış sistemine Paypal yöntemiyle profesyonel bir dokunuş getiriyor.

instagram satış

Malzemeciniz.com Instagram hesabı üzerinden ürün satın almak istediğinizde, ürün fotoğrafının altında email adresinizi bırakmanız yeterli oluyor. Ardından size gelen bildirim mailine tıklıyorsunuz ve PayPal ya da kredi kartınız ile ürünü kolayca satın alıyorsunuz.

Türkiye’de ilk defa Spreesy modeli ile satış yapan Malzemeciniz.com Instagram hesabına şuradan erişebilir ve Spreesy tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Selen Kozmetik’in Sosyal Medya Ajansı İmalathane Oldu! Facebook, Twitter ve Youtube’a Erişim Engellendi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.