IKEA’nın 2019 Kataloğunu Opera Havasında Tanıttığı Reklam Filmi

IKEA’nın 2019 Kataloğunu Opera Havasında Tanıttığı Reklam Filmi

IKEA, 2019 kataloğunun yeni temasını, Verdi’nin Rigoletto operasının en bilinen parçalarından biri olan “La Donna e Mobile” eşliğinde tanıttı.

IKEA, 2019 kataloğu için 90 saniyelik keyifli bir reklam filmi hazırladı. Reklam filminde, ailesiyle televizyon izleyen klasik bir evden, tek başına yoga yapılan bir eve geçiş yapabiliyor ve sevdikleriyle ev partisi veren insanlardan, kedisiyle sakince vakit geçiren bir ev sahibini görebiliyoruz. Gördüğümüz herkes, “La Donna e Mobile” parçasını, değişik ev ortamlarında “we” (biz) ve “me” (ben) sözleriyle seslendiriyor.

“ Ben ve biz” ise önümüzdeki senenin IKEA teması. Her evde ikisi için de yer olduğunu vurgulayan reklam filmi, kullanılan müzik ve yaratılan doğal ev halleriyle dikkat çekiyor.

Yeni temayla hazırlanan 2019 kataloğunda, hem tek kişi hem kalabalık yaşayanlara uygun tasarımlar yer alıyor. IKEA’nın aynı zamanda 75. yılını kutladığı kataloğa buradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← DOVE ve Cartoon Network, Gençlerin Özgüvenlerine Destek Olmak İçin Bir Arada Koroplast’la Bayramlar Paylaştıkça Güzel! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.