Hürriyet “Sadakat Projesi” İçin Valhalla İle Anlaştı

Ajans Haberleri, Haberler 11 Tem 2014
Hürriyet “Sadakat Projesi” İçin Valhalla İle Anlaştı

Hürriyet önümüzdeki günlerde hayata geçireceği “Sadakat Projesi” için Valhalla Digital Marketing Agency ile çalışmaya karar verdi.

Türkiye’nin önde gelen gazetelerinden biri olan Hürriyet, dijital dünyada ses getirecek yeni bir projeye hazırlanıyor. Marka, “Sadakat Projesi” olarak adlandırılan kampanya için Valhalla Digital Marketing Agency ile anlaştı. Anlaşmaya göre Valhalla projenin yaratıcı fikir aşamasından tasarım, yazılım ve altyapısına kadar tüm süreçlerde hizmet verecek. Hürriyet Sadakat Projesi, Ağustos ayının ikinci yarısında yayınlanacak.

Kurulduğu günden bu yana birçok markanın dijital pazarlama çalışmalarını ve sadakat programlarını yürüten Valhalla Digital Marketing Agency; TRT, Adidas, Eurasia Spor, Wrangler gibi markalara hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Twitter Analytics Tüm Kullanıcılara Açıldı! Turkcell Superonline'ın Dijital Ajansı Wanda Digital Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.