Hürriyet Mobil Hackathon

Hürriyet Mobil Hackathon

Türkiye’nin ilk mobil içerik hackathonu Hürriyet Mobil Hackathon, 10-11-12 Nisan tarihlerinde Maslak Urban Station’da düzenlenecek.

Katılımcıların tek başına ya da takım olarak yer alabileceği Hürriyet Mobil Hackathon, her türlü medya içeriğini ve mobil teknolojileri kullanarak sınırlara takılmadan istenildiği gibi uygulama geliştirilmesini hedefliyor. Katılımcılar yeni “hackerlarla” tanışmak, birlikte üretmek ve aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmek için imkan elde ederken, aynı zamanda da hackathon kültürünü de öğrenebilecek.

Etkinlikte Hürriyet İcra Kurulu Başkanı Ahmet Özer, Hürriyet IT Direktörü İcra Kurulu Üyesi Reha Argaç, Hürriyet Ebusiness Direktörü Kamil Özörnek, Doğan Online İş Geliştirme Bölüm Başkanı Emre Ekmekçi, N11.com CTO’su Cenk Çivici, Aslanoba Capital CTO’su Umut Gökbayrak ve Tmob Kurucu ve CEO’su Rudi Dökmecioğlu jüri olarak yer alacak.

Hürriyet Mobil Hackathon sonunda birinci olan projeye 10.000, ikinci olan projeye 5000 ve üçüncü olan projeye 2500 değerinde Hepsiburada.com hediye çeki verilecek.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve katılım için Hürriyet Hackathon web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Let’s Talk Mobile: Mobil Bankacılık ADventure Reklamcılık Yarışması 2015 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.