Horizon Interactive Awards’dan Wag The Dog’a 7 Ödül!

Ajans Haberleri, Haberler 15 Nis 2016
Horizon Interactive Awards’dan Wag The Dog’a 7 Ödül!

Dijital reklam ajansı Wag the Dog, Horizon Interactive Awards’tan toplam 7 ödül aldı.

İnteraktif medya sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan Horizon Interactive Awards geçtiğimiz günlerde sahiplerini buldu. Web sitelerden uygulamalara, videolardan e-bültenlere kadar 19 farklı kategoride dijitalin değerlendirildiği ve ödüllendirildiği platformda Wag the Dog, 3 farklı kategoride toplam 7 ödüle layık görüldü.

Wag the Dog, bu sene de 14. Altın Örümcek Web Ödülleri adayları arasında…

Geçtiğimiz sene 13. kez düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri töreninde Kamu Kurumu Kategorisi’nde Savunma ve Havacılık Tanıtım Grubu Web Sitesi ile ödülün sahibi olan Wag the Dog, bu sene de Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu için hazırladığı web sitesi ile aynı kategoriden ödüle aday gösterildi.

Bir yıldan kısa süre içerisinde 20’yi aşkın ödül alan Wag The Dog, başarılı çalışmaları ile adından daha çok bahsettirecek gibi görünüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Eti Form’un Dijital Ajansı Mbsays Oldu! Woohoo Digital Horizon Interactive Awards’dan Ödüllerle Döndü →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.