Horizon Interactive Awards’dan MediaClick’e 3 Ödül

Ajans Haberleri, Haberler 18 Nis 2019
Horizon Interactive Awards’dan MediaClick’e 3 Ödül

MediaClick dijital pazarlama ve web tasarım ajansı, dünyanın en prestijli web ödüllerinden biri olan ve yılda bir kez düzenlenen Horizon Interactive Awards’dan geçen yıl olduğu gibi bu yılda ödülle döndü.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden saygın web ajanslarının katılımıyla gerçekleşen yarışmada, en iyi işler yarışıyor.

Uluslararası alanda, 17 yıldır prestijli dijital medya ödülleri arasında yer alan Horizon Interactive Awards’ dan MediaClick’ e 3 ödül birden geldi. Böylece MediaClick ödül sayısını toplamda 43’e çıkardı.

Yıldız Entegre web sitesi Corporate & B2B kategorisinde “Gold” , Toksel Makine web sitesi Corporate & B2B kategorisinde “Gold” ve Lil-a Restaurant web sitesi Restaurant / Food kategorisinde “Gold “ ödüllerini aldı.

MediaClick Hakkında

MediaClick, Gen Medya A.Ş.’nin markalarından birisi ve dijital ajans hizmetleri veriyor. Verdiği hizmetler ağırlıkla kurumsal web tasarımı, portal / e-ticaret projeleri, kurum kimliği tasarlama ve web tabanlı yazılımlar olarak öne çıkıyor. MediaClick, 35 kişilik uzman bir ekiple hizmet veriyor.

MediaClick’ in müşterileri arasında Garanti Bankası, Kütahya Seramik, Yıldız Entegre, Sinbo, Doğtaş Kelebek, Museum Hotel, Gap İnşaat, Savunma Sanayii Bakanlığı, İstek Okulları, Yurtdışı Türkler Başkanlığı, Büyük Kulüp, Berqnet, YASA Holding, Referans Holding, İnci Holding, Borsa İstanbul, Gyoder, Mekap, Epiaş gibi 150’de fazla marka bulunuyor.

Web Adresi: www.mediaclick.com.tr

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Reklam5, Muse Creative Awards’taki başarısıyla adından söz ettirmeye devam ediyor! Popüler Dil Öğrenme Platformu Muzzy BBC, Arama Motoru Pazarlaması İçin Kubix Digital İle Çalışıyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.