H&M İnteraktif Billboard Uygulaması: LookNBook

H&M İnteraktif Billboard Uygulaması: LookNBook

H&M İsveç, ünlü modacı Isabel Marant ile işbirliğini sıradışı bir interaktif billboard uygulaması ile duyuruyor!

H&M İsveç’te ünlü modacı Isabel Marant ile işbirliğini takiben yeni ürünlerini billboardlar üzerinden interaktif bir uygulama ile sunuyor. “LookNBook” yani “Bak ve Ayırt” adı verilen uygulama için caddelerde bulunan billboardların içine Isabel Marant’ın son koleksiyonuna ait kıyafetler yerleştiriliyor. Fakat billboardlardaki bu kıyafetler buzlu camın ardında görünmüyor.

Bilboardlardaki kıyafetlerin görülebilmesi için insanlar #hmlooknbook hashtagi ile tweet atmaya yönlendiriliyor. Böylece kıyafet 15 saniyeliğine görünüyor ve kullanıcının kıyafeti herkesten önce ayırtmasına olanak sağlıyor.

hm looknbook bilboard uygulaması

Kreatif ajansı Havelle, Stackholm olan LookNBook interaktif billboard uygulaması offline ve online ile offline iletişimin en güzel entegre edildiği örneklerden birini oluşturuyor.  Uygulamaya birkaç gün içinde ürünleri alacak ya da almayacak olan birçok kişi tweet atarak katılıyor.

 
H&M interaktif billboard uygulaması LookNBook ile Isabel Marant ile işbirliğini duyururken aynı zamanda da ses getiren bir çalışmaya imza atmış görünüyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Teknosa’dan Duygusal Reklam Filmi: Hayat Çok Güzel Kolesterol Seviyenizi Ölçen Mobil Uygulama →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.