Heineken’den Hayalleri Gerçekleştiren Yarışma: The Dream Island

Heineken’den Hayalleri Gerçekleştiren Yarışma: The Dream Island

Heineken, “The Dream Island” yarışması ile katılımcılara uzak bir adada hayallerini gerçekleştirebilecekleri bir tatil fırsatı sundu.

Heineken “Hayallerinizi gerçekleştirmek için sınırlarınızı aşın” düşüncesiyle ortaya çıkan “The Dream Island” yarışması ile büyülü bir adada bir haftalık tatil sundu. “The Dream Island” yarışması tüketicilere hayallerini gerçekleştirmeleri için ilham vermek amacıyla gerçekleştirildi. Marka, yarışmayı Youtube’da yayınladığı The Dream Island videosu ile duyurmuştu.

Yarışma kapsamında Heineken’in rüya adasına gitme şansı olmayan insanlara hayallerinin ne olduğu soruldu. Yarışma sonucu dünyanın farklı yerlerinden kazananlar bir araya getirildi. Daha sonra kazananlara hayatlarının macerasını yaşayabilecekleri ve ona göre hazırlanmış bu adaya yapacakları seyahatten bahsedildi.

Kazananlar zihinlerinde unutulmaya yüz tutan hayallerindeki sahneyi bu yarışma sayesinde yaşama imkânına kavuştu. Üç çift yelkenli ile dünya turu yapmak ya da uzak bir adada plaj barı açmak gibi hayallerini gerçekleştirebilecekleri bir haftalık Tayland tatili ile ödüllendirildi.

 
Publicis Italy tarafından gerçekleştirilen kampanya, #TheDreamIsland hashtagi ile sosyal ağlardan takip edildi.

Yaptığı kampanyalarla adından sık sık söz ettiren Heineken, hayalleri gerçekleştiren The Dream Island yarışması ile tüketicilere hayalleri konusunda ilham verdi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← New York Times Dergisi Dijital Görsel Kimliğini Yeniledi! Türk Hava Yolları Facebook Kampanyası: O Pilot Benim →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.