Obama’nın Danışmanları Hedef: Hedef Kitle Konferansı’nda!

Obama’nın Danışmanları Hedef: Hedef Kitle Konferansı’nda!

Hedef: Hedef Kitle Konferansı, 6 Mart 2015’te İstanbul’da gerçekleşecek. Konferans’ta pazarlama dünyasının peşinde olduğu “Obama’nın Kazandıran Formülü” ve siyasal iletişim stratejileri ele alınacak.

Twitter’ın Asya Direktörü Peter Greenberger , Barack Obama’nın 2012 Başkanlık seçimlerinde Dijital Kampanya Direktörü Teddy Goff ve kampanyanın Ulusal Saha Direktörü Jeremy Bird, Bill Clinton’un Batı Eyaletleri Kampanya Sorumlusu-Obama’nın Denver -Colorado anketörü Rick Ridder, uluslararası Ödüllü Anketör Joannie Braden ile Türkiye’den çeşitli gazetecilerin ve danışmanların da konuşmacı olarak yer alacağı Hedef “Hedef Kitle” Konferansı, siyasal iletişimin pazarlama stratejilerine katacağı yeni boyutları gözler önüne serecek.

Element Strateji Yönetimi ve Danışmanlık tarafından 6 Mart 2015 tarihinde İstanbul Ritz Carlton Otel’de düzenlenecek Hedef “Hedef Kitle” Konferansı, seçim kampanyalarında kullanılan farklı iletişim taktiklerini ve uygulamalarının pazarlama stratejilerine sunduğu katkılara odaklanan ilk konferans olacak.

“Seçim kampanyaları pazarlama stratejilerine ilham verecek” teması altında düzenlenecek etkinlikte, seçim kampanyalarında kullanılan iletişim yöntemlerinin incelikleri, hedef kitleyi bulma; doğru mesajları üretme ve hedef kitleye doğru kanaldan ulaşma yaklaşımları seçim kampanyalarının ve siyasal iletişim dünyasının efsane isimleri tarafından enine boyuna masaya yatırılacak.

 
Obama’nın ekibi dünyada kazandıran stratejileri anlatacak!

Hedef “Hedef Kitle” Konferansı, her biri kendi alanında uzman konuşmacılara ev sahipliği yapacak. Bu isimlerin arasında Obama’nın 2012 seçimleri dijital direktörü Teddy Goff dijital ve mobil uygulamalarda yeni trendlerden, Obama’nın 2012 seçimleri direktörü ulusal saha direktörü Jeremy Bird 2,2 milyon gönüllü toplayan ve kitleri peşinde sürükleyen içeriklerin nasıl üretildiğinden, Twitter’ın Asya direktörü Peter Greenberger Twitter’ın yeni uygulamaları ve dijital pazardaki yeni stratejisinden, eski ABD Başkanı Bill Clinton’ın Batı Eyaletleri Kampanya Sorumlusu ve Barack Obama’nın Denver – Colorado bölgesi anketörü Rick Ridder hedef kitlenin nasıl bulunacağından ve ödüllü anketör Joannie Braden doğru mesajın nasıl kurgulanması gerektiğini anlatacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için Hedef: Hedef Kitle Konferansı web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digital Age Summit 2015 İTÜ Çekirdek'ten Girişimcilere 1 Milyon TL Ödül! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.