Gün Ortasında Kısa Bir Uyku Çekmek İçin İdeal Maske: Silentmode

Gün Ortasında Kısa Bir Uyku Çekmek İçin İdeal Maske: Silentmode

Silentmode, gün ortasında güç toplamak için veya uzun yolculuklar sırasında uyumayı, yerleşik ses sistemiyle kolaylaştırıyor.

Hong Kong merkezli şirketin aynı adı taşıyan ürünü Silentmode, Kickstarter kampanyasıyla fonlanıyor. Gün ortasında güç toplamak için şekerleme yapmak ya da uzun yolculuklarda uyumak isteyenlerin uykuya dalmasını kolaylaştıran maske, yalnızca gözleri kapatan bildiğimiz uyku maskesinden çok daha gelişmiş özelliklere sahip.

Hafızalı köpükten yapılan ve başı 360 derece destekleyen minderlerle kullanıcıyı rahat ettiren maskenin, pasif ses azaltma özelliği bulunan yerleşik bir ses sistemi var. Böylece kullanıcılar ister Bluetooth bağlantılı dahili sistemle, mobil uygulama üzerindeki hazır listelerden dinlendirici müzikleri; ister kulak içi kulaklıklarını takarak kendi uyku müziklerini ayarlayabiliyor. Konforlu bir uyku vadeden Silentmode, 24 saatlik bir pil ömrü sunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Flexwarm Akıllı Ceketle Kışın Üşümek Tarihe Karışıyor EyeQue İle Evden Çıkmadan Göz Muayenesi Yapılabiliyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.