Güçlü Web Tasarımında Hız ve Etkileşimin Önemi SALT Galata’da Tasarım Atölyesinde!

Güçlü Web Tasarımında Hız ve Etkileşimin Önemi SALT Galata’da Tasarım Atölyesinde!

-99 design studio’nun düzenleyeceği üçüncü dijital tasarım etkinliği 16 Ekim’de SALT Galata’da!

Geçtiğimiz yılın Ekim ayında Design & Prototyping Meetup grubu organizasyonu ile SALT Galata’da gerçekleştirilen “Sketch ve Principle ile Etkileşim Tasarımı” eğitimi oldukça yoğun ilgi görmüş ve katılımcıların büyük bir çoğunluğu üçüncü etkinliği heyecanla beklediğini belirtmişti.

-99 ekibi ilk iki etkinliğin sonrasında değişen Google algoritmaları, web trendleri ve tasarım dünyasının geleceğini göz önünde bulundurarak tasarımda hız elementinin önemine vurgu yapmaya karar verdi. The Speed Element of Design, Tasarımın Hız Elementi adı altında gerçekleşecek etkinliğe Chicago’dan dünyaca ünlü tasarım okulu Designation da katılacak.

Etkileşim ve arayüz tasarım araçları, etkin mobil deneyimi için hız odaklı çözümler, tasarımda hız algısı ve önemi gibi konu başlıklarının ele alınacağı etkinlikte zaman ve bütçe kısıtları ile en etkin UX ve UI süreci yönetimi sunumu ise Designation tarafından yapılacak. Katılımcılara ayrıca -99 ekibi tarafından özel olarak tasarlanmış posterler, Sketch lisanslı ürünler, 1 yıllık Sketch lisansı ve daha fazlası hediye edilecek.

The Speed Element of Design, 16 Ekim saat 19:15’te SALT Galata’da! Etkinlik detaylarına ve biletlerine link üzerinden ulaşılabilir.

-99 design studio, yerel ve uluslararası alanlarda önemli başarılar elde etmiş bir dijital tasarım ajansı. A101, Arçelik Grubu, Beko, Flormar, Nike, Vakko ve Vatan Bilgisayar gibi pek çok müşterisine UI ve UX konusunda yaratıcı çözümler sunuyor. Ajans ile ilgili daha detaylı bilgiye minus99.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 3. Antalya Dijital Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı! “Turizmin Geleceği Dijitalde! Peki, Ya Siz Neredesiniz? Brainworks Academy Digital Thinking & Technology temasıyla Meetup düzenliyor. →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.