Gri Creative’e Altın Örümcek’te 3 Dalda Ödül

Ajans Haberleri, Haberler 13 Haz 2016
Gri Creative’e Altın Örümcek’te 3 Dalda Ödül

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu Altın Örümcek Web Ödülleri’nin 14.’sü geçtiğimiz hafta Uniq İstanbul’da düzenlendi. 41 farklı kategoride ödülün verildiği organizasyonda Gri Creative 3 ayrı dalda ödül aldı.

Alanında öncü birçok kurum için yaratıcı fikirler ve entegre çözümler üreten Gri Creative, bu yıl 14.’sü düzenlenen Altın Örümcek tarafından ödüllendirildi. Yarışmada Gri Creative, “Telekomünikasyon” kategorisinde “Teknosa Mobil” projesi ile birincilik, “Okul” kategorisinde “Vizyon Koleji” projesi ile birincilik ve “Bilgi Teknolojileri Donanım / Yazılım” kategorisinde “Bimsa” projesi ile ikincilik ödüllerine layık görüldü.

Dijital dünyaya yatırım yapan markaların stratejik çözüm ortağı Gri Creative, Altın Örümcek Web Ödülleri “Telekomünikasyon” kategorisinde; tasarımını baştan sona yenilediği Teknosa Mobil projesi ile birincilik alarak “Yılın En İyi Web Sitesi Ödülü”ne layık görüldü.

Gri Creative’e Altın Örümcek’te 3 Dalda Ödül

“Her şey dahil tatil varsa Her Şey Dahil Teknoloji neden olmasın?” mottosuyla yola çıkan, yeni mobil iletişim hizmeti Teknosa Mobil’in yeni web site tasarımında kullanıcılar, Teknosa kurumsal yapısını hissederek modern ve trend bir sayfa ile karşılaşıyor. Aradıkları tüm bilgilere, hızlıca ana sayfadan ulaşabilecekleri gibi ilgilendikleri hizmetlere de kolayca erişebilmeleri için tüm Teknosa mağazalarını bir haritada bulabiliyorlar. Teknosa Mobil kullanıcıları “her şey dahil sitede” sosyal medya paylaşımlarını da yakından takip edebiliyor. Ayrıca site, hızlı ve kolay erişim için kullanıcı dostu bir deneyimle mobil ve tablet cihazlara uyumlu bir yapıya sahip.

Gri Creative’e Altın Örümcek’te 3 Dalda Ödül

Bir diğer birincilik ödülünü “Okul” kategorisinde Vizyon Koleji ile alan Gri Creative, proje kapsamında “Kullanıcı Ara Yüzü – User Interface (UI)” ve “Kullanıcı Deneyimi – User Experience (UX)” süreci sonrasında konsept bir tasarım hazırlayarak; okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise bölümleri ile Beylikdüzü ve Bahçeşehir kampüsleri olmak üzere ana site dâhil toplamda 9 site tasarladı. Vizyon Koleji web sitesi, ana sayfada filtreleme özelliği ile birlikte mobil ve tablet cihazlarda ekran genişliğine göre yeniden şekillenen “Uyumlu – Responsive” tasarıma sahip.

Gri Creative’e Altın Örümcek’te 3 Dalda Ödül

Gri Creative, bu yıl üçüncü ödülünü Bimsa’nın mucizeler yaratan hizmetlerini anlatan, yenilikçi ve son teknolojilerden yararlanılan web site tasarımı ile aldı. “Bilgi Teknolojileri Donanım / Yazılım” kategorisindeki ödül, ikincilik olarak listelere eklendi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yemek Sepeti’ne 428 Bin TL Ceza! Vipdolap Sosyal Medya Çalışmaları İçin OnAdWorks İle Anlaştı →

Yazar Hakkında

Leyla Asena Arıca
Leyla Asena Arıca
Koç Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okuduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde eğitimine devam eden Asena, Dijitalajanslar.com'da içerik editörü ve yazar olarak yer alıyor.