Great Yaratıcılık Festivali – İstanbul

Great Yaratıcılık Festivali – İstanbul

Büyük Britanya’nın birçok sektördeki yaratıcı uygulamalarının tanıtılacağı Great Yaratıcılık Festivali, 20-22 Mayıs tarihlerinde İstanbul The Seed’de gerçekleşecek.

İngiltere’nin Londra 2012 Olimpik Oyunları’ndan bu yana uluslararası düzeyde birçok etkinlikte kullandığı “Great” mottosu, yaratıcı ve girişimcileri bir araya getirecek Great Yaratıcılık Festivali ile hayat buluyor. 20-22 Mayıs tarihlerinde İstanbul The Seed’de gerçekleşecek olan etkinlik; İngiliz moda, tasarım, lüks, inovasyon, teknoloji, eğitim, gıda ve içecek dünyasının en iyilerini buluşturacak.

İngiltere’nin birçok alandaki yaratıcı projelerinin katılımcılara ilham vereceği festivalde The Daily Telegraph, Land Rover, PwC, BBC, GQ gibi önemli şirket ve kurumlar bulunacak. Birleşik Krallık hükümeti tarafından İngiltere’nin yaratıcılığını dünyaya tanıtmak amacıyla düzenlenen Great Festival, İstanbul’dan sonra Hong Kong’ta ve ardından 2015 yılında Şangay’da gerçekleşecek.

great yaratıcılık festivali 2014

Great Yaratıcılık Festivali hakkında detaylı bilgi ve katılım koşullarını şuradan inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← G-Talks 2014 Effie Ödülleri Sahiplerini Buldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.