Girişimciler İçin Poster Tasarım Örnekleri

Grafik Tasarım, Projeler 17 Tem 2014
Girişimciler İçin Poster Tasarım Örnekleri

Startup Vitamins, girişimciler için tasarladığı ilham kaynağı posterler ile motive eden mesajlar veriyor. Bu poster tasarım örnekleri bir harika!

Yeni bir başlangıçtan olgunlaşmış bir işletmeye doğru giden yolunuzda birçok engelle karşılaşabilirsiniz. Bu yolun sonuna kadar gidebilen ve başarıya ulaşanların bir ortak noktası var; ileriyi görebilme yeteneği.

Bu durumdan ilham alan Startup Vitamins, girişimcilere ilham veren posterler tasarladı. Bu poster tasarım örnekleri, zorlu yolda girişimcilerin aklından çıkmaması gereken basit ama güç veren sözler içeriyor. Sade tasarımı ve incelikli renk seçimleri göz önünde bulundurulduğunda ustaca sergilenen posterlerden her birinin söyleyecek sözü var.

Steve Jobs, Twitter’ın eş-kurucusu Jack Dorsey, Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg ve Zappos’un CEO’su Tony Hsieh gibi ileri görüşlü kişilerin değerli sözleri sıradan ile sıra dışı arasındaki farkı ortaya koyuyor.

Bu tasarımlar yalnızca posterler üzerinde değil t-shirt, kupa gibi farklı eşyalar için de oluşturuluyor. Tasarımların tamamını görmek için Startup Vitamins web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hem tasarımcılar hem de girişimciler için ilham kaynağı olacak poster tasarım örnekleri:


poster tasarım

poster tasarımları

girişimciler için ilham

girişimciler için ilham kaynağı poster tasarım örnekleri

girişimciler için poster tasarım örnekleri

ilham kaynağı poster tasarımları

girişimciler için ilham kaynağı poster

Bu poster tasarım örnekleri, aynı zamanda tipografi kullanımı ile tasarımcılara da ilham verebilir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yaratıcı Logo Tasarım Örnekleri Allianz Instagram Yarışması: 1 Yaz Hikayesi →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.