%100 Geri Dönüştürülmüş Reklam Filmi

%100 Geri Dönüştürülmüş Reklam Filmi

Everybody.World, geri dönüştürülmüş materyallerden ürettiği tişörtleri tanıtmak için, yine geri dönüştürülmüş ses ve videolarla bir reklam kampanyası hazırladı.

Everybody.World, %100 geri dönüştürülmüş pamuk iplikleri atıklarıyla üretilen “Trash Tee” ürününü tanıtmak için, tıpkı ürün gibi %100 geri dönüştürülmüş ses ve video materyallerinden bir reklam filmi hazırladı.

Eskiden American Apparel’da çalışan şirket kurucuları Iris Alonza ve Carolina Crespo, Johannes Leonardo’nun yöneticisi Anton du Preez’e ulaşarak, ürünleri gibi %100 geri dönüşmüş bir reklama ihtiyaçlarını olduğunu söyledi.

Reklam filmi, 14 yıllık stok çekimler ve PSA’in 1950’lerden kalma ses kayıtlarıyla hazırlandı. Yeni video ise yine eskilerden kalma bir Kodak filme kaydedildi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Burger King, Tartışmalı Başkanlık Seçimine Barış Getirdi Ege Fren Web Sitesi egegen İmzasıyla Yayında… →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.