Garanti’nin Rakibi Deneysel Bankacılık Geri Döndü!

Garanti’nin Rakibi Deneysel Bankacılık Geri Döndü!

Garanti Bankası’nın en sıkı rakibi Deneysel Bankacılık, sıra dışı icatlarıyla tekrar işe koyuldu.

Deneysel bankacılık ekibinden Şafak, öncelikle sosyal medya aracılığıyla sevenlerinden videolar topladı, ardından patronuna, kaydettiği görüntüleri izleterek tekrar çalışmaya ikna etti.

3 filmden oluşan Deneysel Bankacılık serisinin başrollerini yine tiyatro ve sinema sanatçısı Cengiz Bozkurt ile Şafak Sezgin üstlenirken, “Geri Dönüş” adındaki açılış filminde ise ekibe sürpriz olarak reklam eleştirmeni ve köşe yazarı Ali Atıf Bir eşlik ediyor. Seri, “Yüksek Teknoloji” ve “Üstün Hizmet” filmleriyle tamamlanıyor.

Yeni maceraların yer aldığı son serinin filmlerinde, ilk iki seride olduğu gibi Selçuk Alagöz’ün “Malabadi Köprüsü” şarkısının yanı sıra Deneysel Bankacılığa özel Emre Irmak tarafından bestelenen şarkı da kullanılıyor. Deneysel Bankacılık kampanyası, son filmleriyle de izleyenlere eğlenceli bir reklam serisi sunmaya devam ediyor.

 

 

 
Kardeşi Garanti Bankası’nda işe girince daha iyisini yapmak için hırslanan ve kendi alternatif ürünlerini yaratmak için sıra dışı icatlar yapan karakterin maceralarını anlatan filmler ilk yayınlandığı 2014 yılından bugüne kadar rekorlar kırdı.

20 milyonun üzerinde izlenen filmler, birçok organizasyonda ödüller kazandı. 2015 YouTube Ads Leaderboard’da ilk 10’a giren tek finans sektörü reklamı oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← gnctrkcll: Sevgililer Günü’ne #ÇareYıldızTilbe Land Rover, Instagram Fotoğraflarınızı GIF’e Dönüştürüyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.