Garanti Teknoloji’nin Yeni Web Sitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 20 Oca 2016
Garanti Teknoloji’nin Yeni Web Sitesi Yayında!

Türk finans sektöründeki birçok teknolojik ilkin altında imzası bulunan Garanti Teknoloji’nin yeni web sitesi yayına girdi.

Garanti Teknoloji, Garanti markalı kurumlara teknoloji altyapısı, farklı platformlarda yazılım geliştirme, internet uygulamaları, entegrasyon, sistem yönetimi, güvenlik yönetimi, proje yönetimi ve ofis uygulamaları hizmetleri sunuyor.

Garanti Teknoloji’nin yenilikçi ve modern yüzünü başarıyla ortaya koyan yeni web sitesi, tek sayfa üzerine kurulu bilgi mimarisiyle akıcı bir dijital iletişim sağlıyor. Site üzerinden markanın tüm ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak mümkün.

Site ayrıca yeni mezun ve profesyoneller için de oldukça cazip ve etkili bir kariyer alanına sahip. Garanti Teknoloji’nin kurumsal yapısını, İK uygulamalarını ve sosyal hayatını merak eden kullanıcılar eğlenceli istatistikler ve galeriler ile keyifli bir tanışma deneyimi edinebiliyor, açık pozisyonlara kolayca başvuru yapabiliyorlar.

Garanti Teknoloji’nin Yeni Web Sitesi

Birçok Garanti markası gibi, Garanti Teknoloji’nin yeni web sitesi de, dijital iletişimin önde gelen isimlerinden Pixelplus Interactive tarafından hayata geçirildi.

Dinamik ve yenilikçi bir Garanti Teknoloji deneyimi için www.garantiteknoloji.com.tr’ yi ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← P&G’nin Youtube Kanalı Salon #BanaBak Açıldı Anadolu Sağlık Merkezi’nden Refakatçilere Özel Sürpriz →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.