Garanti’den Nostaljik Yeni Yıl Neşesi

Garanti’den Nostaljik Yeni Yıl Neşesi

Garanti Bankası yayınladığı Türk Sineması temalı Facebook oyunları ile yeni yıla nostaljik bir giriş yapıyor.

Garanti Bankası, yeni yılı Türk Sineması’ndan esinlenerek geliştirilen 8 bitlik Facebook oyunları ile kutluyor. “Turist Ömer”, “Ateş Böceği” ve “Yıkılmayan Adam” temalı oyunlar ile kullanıcılar eski Türk filmlerinin mizahi yönü ve samimiyeti ile buluşurken, aynı zamanda da eğlenceli vakit geçiriyor.

Ram İstanbul imzalı projede kullanıcılar uygulamaya Facebook hesapları üzerinden giriş yaparak diledikleri oyunu oynayabiliyorlar. Oldukça keyifli ve sürükleyici üç oyundan oluşan uygulamada ilgili Türk filmlerinden keyifli sahneler de yer alıyor. Klavyedeki yön tuşları ya da mouse kullanılarak oynanan 8 bitlik oyunlarda kullanıcılar puan kazanarak rekabet ediyor.

garanti yeni yıl neşesi

Nostaljik tasarımlarıyla da dikkat çeken uygulamaya Garanti Bankası Facebook sayfası üzerinden ya da Garanti Yeni Yılın Neşesi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← KFC’den Yılbaşına Özel Proje: Twitter Tombalası Bosch Facebook Uygulaması: Yeni Yıl Dileğim →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.