Garanti Mortgage’ın Yeni Web Sitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 05 Oca 2016
Garanti Mortgage’ın Yeni Web Sitesi Yayında!

Türkiye’nin en fazla tercih edilen mortgage markası Garanti Mortgage’ın Pixelplus tarafından tasarlanan yeni web sitesi yayına girdi.

Garanti Mortgage’ın yeni web sitesi, ev almaya karar verenlerin izleyeceği yolu en iyi şekilde anlatmayı hedefliyor. Birçok ayrıcalığı, kredi alternatifleri ve hesaplama araçları ile ev alma sürecindekilere sıkça kullanacağı bir ön araştırma platformu sunuyor.

Dijital pazarlama stratejisinin Pixelplus Interactive tarafından belirlendiği yeni web sitesi, en güncel tasarım trendlerinin kullanıldığı, oldukça yenilikçi ve kolay bir arayüze sahip. Yeni web sitesinde, mortgage kavramının tam olarak ne olduğunu kullanıcılara anlatmak adına birçok içerik mevcut. Yeni içerik trendleri ile mortgage kavramını anlatan web sitesi, ev almak isteyenlerin akıllarındaki tüm soruları yanıtlıyor. Ayrıca web sitesindeki sürekli ulaşılabilir olan kredi başvurusu işlemi ise dakikalar içerisinde kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

Garanti Mortgage Web Sitesi Yayında

Mortgage sistemi ile ev sahibi olmak ya da detaylı bilgi almak için, Türkiye’nin en çok tercih edilen mortgage markası Garanti Mortgage’ın yenilenen web sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Beşiktaş Belediyesi’nden İnteraktif Yeni Yıl Partisi! LG’den Interaktif Gençlik Projesi: #V10suzOlmaz →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.