Garanti Bankası Teknolojik İletişim Platformu Ugi’yi Tanıttı

Garanti Bankası Teknolojik İletişim Platformu Ugi’yi Tanıttı

Garanti Bankası teknolojik yeniliklerini ve kampanyalarını yeni iletişim platformu Ugi ile birlikte duyurmaya hazırlanıyor.

Hayata geçirdiği teknolojik ve dijital projelerle dikkat çeken Garanti Bankası, teknolojik yönünü yansıtan yeni iletişim platformu Ugi’yi tanıttı. Enerjisi ve sevimliliği ile Wall’e filmindeki Eva karakterini andıran Ugi; bankanın iletişim sürecinde hayatın içine karışan ve finansal konularda sorunları olanlara Garanti’nin çözümleri ile rehberlik eden bir kahraman olarak öne çıkıyor.

Markanın yeni iletişim stratejisi ile ilgili bilgi veren Garanti Bankası Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Birim Müdürü Elif Güvenen şunları söyledi: “Yeni iletişim platformumuzu, birbirinden uzak gibi görünen fakat birlikte geliştiklerinde anlam yaratan ‘teknoloji’ ve ‘insani değerler’ üzerine konumlandırdık. Garanti Bankası olarak, ancak bu iki değer birbirinden beslenerek şekillendiğinde, iyi bir geleceğe doğru yol alacağımıza inanıyoruz.”

 
Ugi ile birlikte “Garantili Dostlar” temasını geride bırakan Garanti Bankası, yeni reklam filmini ise televizyondan önce sosyal medyada yayınladı bile. Reklam filmlerinde Ugi’ye sürpriz ünlüler eşlik ederken, ilk filmde Mehmet Aslantuğ rol alıyor. İletişim platformunun, bestesi ve sözleri Nil Karaibrahimgil’e ait olan “Yalnız Değilsiniz” şarkısını Mehmet Erdem seslendiriyor.

 
Eşzamanlı olarak pek çok mecrada izleyicilerle buluşacak filmi Shazam’layanlar, “Yalnız Değilsiniz” şarkısını dinleyebilecek ve Ugi Oyunu’nu oynayabilecek. İletişim platformu için önümüzdeki günlerde farklı yaratıcı uygulamalar da yapılacak.

Künye:

Reklamveren: Garanti
Reklamveren Temsilcisi: Elif Güvenen, Burcu Tokcan, Sinem Görgöz İnnice, Güneş Arslan Ulus, Saba Şimşeker, Ece Gökel, Müge Albayrak
Reklam Ajansı: Alametifarika
Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Ozan Özüm Özbey
Yaratıcı Grup Lideri: Caner Apaydın, Barış Alkan
Yaratıcı Grup: Deniz Yükselci, Hakan Şılak, Burcu Tokatlı, Nuri Gülver, Gözde Keçeci, Ercan Tarhan
Müşteri İlişkileri: Gökhan Akbay, Başak Tetik
Stratejik Planlama: İdil Aydoğdu Önuçak, Berra Katlav, Melis Güçbilmez
Prodüksiyon: Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz, Özgür Dağgez
Yönetmen: Bora Egemen
Görüntü Yönetmeni: Stefano Morcaldo
Post Prodüksiyon: Anima & Filimişleri
Müzik: Nilinişleri
Vokal: Mehmet Erdem
Medya Ajansı: Cereyan

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← P&G 2016 Yaz Olimpiyatları İçin Yeniden “Thank You, Mom” Diyor Koroplast’ın “Claymation” Reklam Filmi Yayında →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.