Garanti Leasing Web Sitesi Yenilendi

Projeler, Web siteleri 25 Ara 2015
Garanti Leasing Web Sitesi Yenilendi

Diverseffect iş ortaklığıyla, Garanti Leasing web sitesi yepyeni bir tasarım anlayışı ve son mobil trendlere uygun geliştirilmiş yeni yüzü ile yayında.

Bu yıl sektörde 25. yılını kutlama gururunu yaşayan Garanti Leasing, yeni yaşına yeni web sitesiyle giriş yaptı. Son yıllarda teknolojik alanlarda büyük yatırımlar yapıp, dijital anlamda leasing sektörüne farklı bir bakış açısı sunan Garanti Leasing; kullanıcı alışkanlıkları ve gelişen dijital dünya trendlerini dikkate alarak Diverseffect ile yeni bir web sitesi geliştirdi.

Sadeleştirilen içeriği ve ana menüsünün yanı sıra, dinamik tasarımıyla da dikkat çeken web sitesi; mobil internet erişiminin yoğun kullanımı da göz önünde bulundurularak, responsive bir yapıda hazırlanmış. HTML 5 teknolojisi ile desteklenen animasyon çalışmaları, tüm cihazlarda kullanıcı deneyiminin ön planda tutarak, müşterilerin aradıkları bilgiye ve güncel kampanyalara hangi cihazlardan siteye giriş yaparlarsa yapsınlar çok daha kolay ve hızlı erişmesine imkan sunuyor.

garanti leasing web sitesi

Son 2 yıldır tüm dijital pazarlama faaliyetlerini Diverseffect’e emanet eden Garanti Leasing, ajanstan aynı zamanda e-mail marketing, dijital reklam yönetimi, e-danışmanlık, mobil uygulama geliştirme, Google SEO, yaratıcı banner uygulamaları geliştirme, masaüstü video reklamlar ve sosyal medya yönetimi hizmetleri de alıyor.

25. yılında da ödüllere doymayan Garanti Leasing, Cenevre’de gerçekleştirilen Uluslararası Kalite Yıldızları Ödül Töreni’nde (International Star Awards for Quality) altın kategorisinde ödül aldı. Bununla da kalmayıp, Capital Dergisi tarafından yapılan ‘’En Beğenilen Leasing Şirketi’’ araştırmasında, 5. kez sektörün en beğenilen leasing şirketi seçildi.

Geçmişte ve bu yıl aldığı ödüller ile birlikte sektördeki başarısını belgeleyen Garanti Leasing, dijitaldeki iletişimini geliştirmeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Coca-Cola’dan Futbolda #KolKola Mesajı Zade Vital Facebook Uygulaması: Sağlığa Davet →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.