Fuarcılık Devi TÜYAP’ın Yeni Kurumsal Web Sitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 28 Oca 2016
Fuarcılık Devi TÜYAP’ın Yeni Kurumsal Web Sitesi Yayında!

Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşu olan TÜYAP’ın Pixelplus tarafından hayata geçirilen kurumsal ve fuar web siteleri yayına girdi.

İstanbul, Adana, Bursa, Konya, Diyarbakır ve Samsun fuar merkezlerinin yanı sıra Amerika’dan Pakistan’a, Vietnam’dan Makedonya’ya kadar 42 ülkedeki temsilcilik ağıyla, dünyada ve Türkiye’de fuarcılık sektörünün önde gelen kuruluşlarından birisi olan TÜYAP’ın yeni web sitesi, bu yerel ve global ağa cevap verebilecek stratejik bir bilgi mimarisi üzerine kurularak, güçlü bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Yeni tuyap.com.tr’de, TÜYAP hakkında genel kurumsal bilgilere rahatlıkla ulaşılabildiği gibi; İstanbul, Adana, Bursa, Konya, Diyarbakır ve Samsun fuar merkezleri sayfalarından bu illerdeki fuar takvimi ve kapsamına erişilebiliyor. Kullanıcı ayrıca, dilediği fuarın detaylı bilgilerine o fuarın özel sayfasına yönlenerek ulaşabiliyor, iletişimini yine bu sayfalardan direkt olarak sağlayabiliyor. Fuar sayfalarının aynı tasarım dili altında birleştirilmesi, bütünlüklü ve güçlü bir kurumsal oluşturuyor.

TÜYAP’ın Yeni Kurumsal Web Sitesi

Masaüstü ve mobil kullanıcısı ayırmaksızın keyifli, kolay ve akıcı bir kullanım sunan yeni tuyap.com.tr, markanın dinamikleşen yapısını yansıtan modern arayüzü ile ziyaretçilerini bekliyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mavi’den Gençlere Özel Sosyal Platform: ilovemavi.com Türk Hava Yolları Memleket Hasreti Çekenlere Sesleniyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.