First’ten Türkiye’nin En Büyük Odadan Kaçış Oyunu: Ferah Kaçış

First’ten Türkiye’nin En Büyük Odadan Kaçış Oyunu: Ferah Kaçış

First, yayınladığı “Ferah Kaçış” uygulaması ile takipçilerini Türkiye’nin en büyük odadan kaçış oyununa davet ediyor.

Yıl 2048. Küresel ısınmadan dolayı sıcaklık artmaya devam ediyor ve Dünya, tarihinin en hızlı kendini yok etme sürecine girdi. Fakat küresel ısınmayı durdurabilmek ve dünyanın kaderini değiştirmek sizin elinizde. Bu zorlu göreve hazır mısınız?

First, sosyal medya üzerinden duyurduğu odadan kaçış oyunu ile takipçilerini “Dünya’yı kurtarmaya” davet ediyor. “First Ferah Kaçış” isimli oyunda kullanıcılar açıklanan senaryo dahilinde laboratuvar içindeki gerekli ekipmanları toplayarak uranyum piline ulaşmaya çalışıyor. Zamanla yarışan katılımcılar zorlandıklarında ise zihinlerini ferahlatmak için First X-Fresh ipuçlarından faydalanıyor.

 
SesliHarfler imzalı projede her hafta en yüksek skoru alanlar Trump Towers’ta Escapist’in Kutsal Hazine – First Ferah Kaçış adındaki gerçek kaçış odasına kendi ekipileri ile katılma şansı yakalayacak. 4 hafta sürecek olan oyun 6 Kasım 2016 tarihine kadar devam edecek.

first-ferah-kacis

First Ferah Kaçış oyununa Escapist web sitesinde yayında olan şu sayfadan ulaşabilir ve yarışa katılarak, siz de bu eşsiz deneyime dahil olma şansı elde edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Minik Mucizelerin Web Sitesi Yayında! BinYaprak’tan “Dijital Kız Kardeşlik Çemberi” Çağrısı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.