Fexobit Dijital Pazarlama Süreçlerini Click & Count’a Emanet Etti!

Ajans Haberleri, Haberler 19 Eki 2022
Fexobit Dijital Pazarlama Süreçlerini Click & Count’a Emanet Etti!

Gelişen dijital pazarlama ihtiyaçlarına 360 derece yaratıcı ve hızlı çözümler sunan Click & Count Digital bu ay itibari ile Fexobit ile yeni bir işbirliğine imza attı.

Fexobit Kripto Borsası, merkeziyetsiz finans ekosistemi Futurance‘ın ilk adımı olan Türkiye’nin yeni kripto borsasıdır. Kripto dünyasının koşullarına ayak uyduran, 4 aşamalı aktif güvenlik altyapısı ile ‘’Finansal Dönüşüme’’ aracılık etmek amacıyla kurulan Fexobit, finans deneyimi olan yöneticileri ve tamamıyla yerli yazılımcılar tarafından tasarlandı.

Click & count portföyündeki markalar için Performance Marketing, SEO, Data & Analytics, Growth Marketing hizmetleri ile markalara özel strateji geliştirerek dijital pazarlama çözümleri sunuyor

Click & Count Digital Müşteri Portföyü; Yeşil Kundura – Bella Maison – Panço – Vicco – Hammer Jack – Ece’nin Butiği – Caterpillar – Bimossa ve dahası.

Ajans, sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir gönderi ile Fexobit’ e  ‘Hoş geldin’ dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← RED and GREY Ailesine Bir Kreatif Direktör Daha! Vapp Works Etki Odaklı Reklam Ajansı Art Arda Bünyesine Kattığı Markalarla Atağa Geçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.