Panço Dijital Pazarlama Süreçlerini Click & Count’a Emanet Etti!

Ajans Haberleri, Haberler 24 Ağu 2022
Panço Dijital Pazarlama Süreçlerini Click & Count’a Emanet Etti!

Uzman kadrosu, sektör deneyimi ve yenilikçi çözümleriyle başarı grafiğini yükselten Click & Count Digital, Panço’ nun dijital performans kanalları yönetimini, arama motoru optimizasyonu (Seo) ve Data & Analytics çalışmalarını yürütecek.

Panço 40 yıldır her dönem modayı takip eden koleksiyonları sayesinde, Türkiye’de ve ayrıca Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinde çocukların ve anne babaların kalbine değerek, hayatlarında yer almaya devam ediyor.

Çalıştığı markaları dijital pazarlama çalışmalarıyla bir üst seviyeye taşıyan ve marka bilinirliği alanında etkili çalışmalara imza atan Click & Count Digital donanımlı ve alanında tecrübe sahibi ekibiyle birçok markaya; dijital performans pazarlama, arama motoru optimizasyonu ve data & analytics süreçlerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Click & Count Digital Müşteri Portföyü; Yeşil Kundura – Bella Maison – Vicco – Hammer Jack – Ece’nin Butiği – Caterpillar – Bimossa – İHKİB ve dahası.

Ajans, sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir gönderi ile Panço’ya ‘Hoş geldin’ dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Deco Center Dijital Pazarlama Süreçlerini Click & Count’a Emanet Etti! Anadolu Sağlık Merkezi Scope Digital İle Yenilenmeye Hazır! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.