Deco Center Dijital Pazarlama Süreçlerini Click & Count’a Emanet Etti!

Ajans Haberleri, Haberler 24 Ağu 2022
Deco Center Dijital Pazarlama Süreçlerini Click & Count’a Emanet Etti!

Deco Center’ın üstün kalitedeki ürün çeşitliliğiyle tüketicisinin yüksek beğenisini kazanan ürünlerini 1989 yılından beri Vanelli markası ile üretim sağlayıp, büyümeye devam ediyor.

Gelişen dijital pazarlama ihtiyaçlarına 360 derece yaratıcı ve hızlı çözümler sunan Click & Count Digital bu ay itibari ile Deco Center ile yeni bir işbirliğine imza attı.

Click & count portföyündeki markalar için Performance Marketing , SEO, Data & Analytics, Growth Marketing hizmetleri ile markalara özel strateji geliştirerek dijital pazarlama çözümleri sunuyor

Click & Count Digital müşteri portföyü; Yeşil Kundura – Bella Maison – Panço – Vicco – Hammer Jack – Ece’nin Butiği – Caterpillar – Bimossa ve dahası.

Ajans, sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir gönderi ile Deco Center’a  ‘Hoş geldin’ dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bossy Digital, Hurma Marketi Kalendergah'ın Satışlarını %826 Artırdı! Panço Dijital Pazarlama Süreçlerini Click & Count’a Emanet Etti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.