Festival Posteri Tasarım Örnekleri

Grafik Tasarım, Projeler 15 Ağu 2014
Festival Posteri Tasarım Örnekleri

Etkinliğin tarzına ve hedef kitlesine uygun olması açısından festivallerin yüzü olan posterlerin yaratıcı tasarımları ilham veriyor.

Tüm dünyada sürekli farklı tarzlarda ve alanlarda festivaller düzenleniyor. Yerel, ulusal ya da uluslararası olan bu festivallerin ortak noktalarından biri de hepsinin kendilerine özel posterlere sahip olması.

Dünyadan festival posteri tasarımlarını incelediğimizde birbirinden orijinal ve yaratıcı fikirlerle karşılaştık. Film, müzik, aşçılık ya da tasarım festivalleri farklı bakış açıları ve tarzlarda tasarlanmış posterler ile duyuruluyor. Her festival kendine özgü bir temaya sahip ve festivalin hitap ettiği kitleye göre de festivaller değişiklik gösteriyor. İçeriği aynı olsa bile farklı yerlerde düzenlenen festivaller özel tasarımlara sahip oluyor ve etkinliğin ruhunu yansıtıyor.

Biz de yeni festivallerde tasarımcılara ilham vereceğini düşündüğümüz festival posteri tasarım örneklerini bir araya getirdik.


festival posterleri

festival tasarım

festival tasarımı

fest poster

fest posteri

fest poster tasarım

fest tasarım

fest tasarımı

poster

poster festival

poster tasarımı

tasarım

tasarım festival

tasarımlar

tasarım poster

design

fest

festival

festival poster

festival poster design

festival posteri

festival posteri tasarım

festival posteri tasarım

festival posterler

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ALS Farkındalık Kampanyası: #IceBucketChallenge Sosyal Medya Üzerinden Canlı Yayın İmkanı: Paylas.com →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.