Antakya’nın Topraklarından Doğan Yepyeni Bir Marka: Mezekar!

Ajans Haberleri, Haberler 01 Tem 2021
Antakya’nın Topraklarından Doğan Yepyeni Bir Marka: Mezekar!

Bu yıl bir marka daha ddip digital / design / istanbul / paris’in uzmanlığına başvurarak hayata geçirildi. İşte karşınızda Türkiye’nin yerel lezzetlerinin buluşma noktası; Mezekar!

ddip digital / design / istanbul / paris başarılı bir strateji ve pazar analizi neticesinde Türkiye’nin her yöresine ait lezzetlerin ve Antakya’ya özgü mezelerin tüketiciyle buluştuğu yepyeni bir marka yaratmanın heyecanını yaşıyor.

Mezekar’ın marka hikayesinin yaratımı ile başlayan bu yolculuk, logo, kurumsal kimlik ve ambalaj tasarımlarıyla devam etti. Sonrasında fiziksel mağazaların açılması, reklam fotoğraflarının çekimi ve e-ticaret sitesinin oluşturulması tamamlandı ve sosyal medya lansmanıyla da uzun soluklu bir iletişimin ilk fitilini ateşledi.

Mezekar’ın tüm marka yaratım sürecini, deneyimi ve her zaman farklı düşünmeyi kendine motto edinmiş ekibiyle tamamlayan ddip digital / design / istanbul / paris, tadı damaklarda kalacak işler yapmaya devam edeceğe benziyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Webtures SEO Çalışması İle ENTES Elektronik’in Yeni Kullanıcı Sayısını İkiye Katladı! Türkiye’nin Öncü Finansman Şirketi Koçfinans, 360° İletişim Ajansı Olarak Kroppa'yı Seçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.