Durex’ten Çift Ekranlı Reklam Filmi: Durex Explore

Durex’ten Çift Ekranlı Reklam Filmi: Durex Explore

Durex, hayata geçirdiği eticaret sitesinin tanıtımı için dünyanın ilk senkronize çift ekranlı reklam filmine imza attı.

Geçtiğimiz günlerde Honda tarafından hayata geçirilen dünyanın ilk interaktif video projesinin ardından Durex de dünyada ilk kez çift ekran kullanılarak izlenen reklam filmini yayınladı. İzleyicilerin mobil uygulama üzerinden reklam filmi ile etkileşime geçmelerini sağlayan marka, ikinci ekranda merak uyandırıcı cesur görüntüler sunuyor.

Durex’in İngiltere’deki ilk eticaret sitesinin tanıtımı için yayınlanan reklam filminde, bir kargo görevlisi Durex paketini teslim etmek için yolda yürürken etrafındaki evlerde gerçekleşenler konu alınıyor. Havas Worldwide Londra imzalı kampanyada kullanıcılar “Durex Explore” isimli uygulamayı telefonlarından açıyor ve filmle eş zamanlı olarak bilgisayara ya da TV ekranına tutuyor. Kullanıcılar böylece kapalı kapılar arkasında gerçekleşen görüntülere ulaşmış oluyor.

Durex Explore uygulaması kullanıcılara sosyal paylaşım ve alışveriş yapma imkanı da sunuyor.

 
Kampanya hakkındaki detaylı bilgiye ve Durex’in yaratıcı uygulamasına şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 2014 Yılının En İyi Reklam Filmleri Tadelle Video Yarışması: Çek Bi Klişe →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.