Durex Bekarlar Günü Uygulaması: Babies to Babes

Durex Bekarlar Günü Uygulaması: Babies to Babes

Durex, internet kullanıcılarının Bekarlar Günü’nü yayınladığı Babies to Babes eklentisi ile kutladı.

Çin’de her yıl 11 Kasım’da kutlanan Sevgililer Günü karşıtı Bekarlar Günü (Singles’ Day) kutlamalarına, Durex de yayınladığı Chrome eklentisi ile katıldı. Markanın Yeni Zelanda’da yayınladığı “Babies to Babes” eklentisi bekar kullanıcılar için bir tür sanal koruma niteliği taşıyor.

Durex’in Babies to Babes eklentisi, bekarların internette dolaşırken sürekli olarak evli arkadaşlarının ve çocuklarının fotoğrafları ile karşılaşmalarını engellemek amacıyla hayata geçirilmiş. Eklentiyi kuran kullanıcılar arkadaşlarının sevimli bebeklerinin fotoğrafları yerine seksi kadın/erkek fotoğrafları ile karşılaşıyor.

Yeni Zelanda merkezli digital ajans Contagion imzası taşıyan eklenti, Bekarlar Günü’nü kutlayan kullanıcılar için arkadaşlarının sıkıcı evlilik ve bebek fotoğraflarını zorunda kalmalarını engelleyerek, internette keyifli vakit geçirmelerine imkan veriyor.

durex bekarlar günü chrome eklenti babies to babes


Chrome kullanıyorsanız Babies to Babes eklentisini şuradan indirerek deneyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Avon Facebook Uygulaması: Big&Daring ile Uzay Yolculuğu Facebook’tan Teşekkür Uygulaması: Say Thanks →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.