Dünya Kupası Maçları İçin Ayık Tutan Toyota Kahvesi

Dünya Kupası Maçları İçin Ayık Tutan Toyota Kahvesi

Toyota, Amerikalı futbolseverlerin gece geç saatlerde başlayan 2018 Dünya Kupası maçlarını rahat izlemesi ve güne uyuklamadan devam edebilmesi için bir kahve yarattı.

FIFA 2018 Dünya Kupası heyecanı başladı. Dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi Amerika’da da pek çok insan, saat farkından dolayı çok geç vakitte yayınlanan maçları canlı izlemek için ekran başına geçiyor. Toyota, sabahları ofiste uykusuzluktan zor anlar geçiren futbol fanatiklerinin uykusunu açmak için Toyota Tundra kadar güçlü bir kahve üretti.

Conill’le birlikte hazırlanan “Tundra Power”, futbolseverlere enerji vererek günü iyi geçirmesini sağlayan 381 beygir gücünde sert bir kahve.  Toyota, Tundra kadar güçlü bu kahve tadını Meksika’nın Chiapas bölgesindeki en iyi kahve üreticileriyle birlikte yarattı. Futbol fanatikleri, Tundra Power’ın tadına mobil kahve dükkanlarında bakabilecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Coca-Cola’dan Kim Jong-Un ve Donald Trump’ı Birleştiren Animasyon Okyanustaki Plastik Atıklardan Yapılan Çocuk Kitabı →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.