Dominos Virali: Karnıaçlar

Dominos Virali: Karnıaçlar

Domino’s Pizza’nın yöresel lezzetler serisi, yine çok eğlenceli bir viralle karşımızda.  

Domino’s’un dijital ajansı Karbonat, serinin bir önceki ürünü Konyalım için yaptığı Tandır Boys projesinin büyük bir başarıya ulaşmasından sonra, bu sefer karşımıza yepyeni bir grupla çıkıyor. Karnı aç olanın halinden anlayan tek grup Karnıaçlar’ın eğlence çıtasını bir adım yükseğe taşıdığını söylemek lazım.

Adana’nın bereketli topraklarında Anadolu Rock ezgileriyle büyümüş 4 gardaşdan oluşan Karnıaçlar, ”Aynı Anda” isimli video kliplerinde iki şeyi aynı anda yapmanın mümkün olmadığı insafsız ve dermansız bir hikaye anlatıyorlar bize.

 
Hikayenin sonu zekice bir şekilde, aynı anda hem pizza hem kebap olan  Domino’s Adanalım’a bağlanıyor. Anadolu Rock’ın kendine has ögelerinin bu eğlenceli parodisi, 4 dakika boyunca izleyenleri  ekran karşısında tutacağa benzer.

Bu eğlenceli video klibi, Karnıaçlar websitesi üzerinden de izleyebilir, karnınız açsa site üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.

Tandır Boys’da olduğu gibi bu projesinde de Batesmotelpro ile çalışan Karbonat’ın bir sonraki Domino’s projesi şimdiden merak konusu…

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Booking.com Viral Videosu: Booking Epic IKEA Facebook Uygulaması: Zodiac 2014 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.