Domain Sektörünün Profesyonelleri Hosting Meetup Domain Etkinliği’nde Buluşuyor!

Domain Sektörünün Profesyonelleri Hosting Meetup Domain Etkinliği’nde Buluşuyor!

İkincisi düzenlenecek olan, Hosting Meetup etkinliğinde bu kez “Domain” konusu masaya yatırılacak. Domain profesyonellerinin konuşmacı olarak yer alacağı “Hosting Meetup Etkinliği”, 18 Ocak Perşembe saat 18:30’da başlıyor.

Hosting Sektörü’nde, Türkiye’nin lider markası konumundaki Natro tarafından düzenlenen etkinlikte Domain Yatırımcılığı, Yeni Alan Adı Uzantılarındaki Son Gelişmeler, 2017’de Domain Sektörüne Ait Değerlendirmeler ve daha birçok sürpriz sizleri bekliyor.

Hosting Meetup | Domain etkinliğinde, Natro Associate Segment Marketing Burkay Yapağcıoğlu, ICANN Registry Services & Engagement Manager Mert Saka ve Markapol Domain Yatırımcısı Onur Kocayiğit bu alandaki tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak.

Etkinliğe Kimler Katılabilir?

Herkese açık 200 katılımcı ile sınırlı etkinliğe kayıt için etkinlik sayfasından kayıt formu doldurmanız gerekiyor. Etkinliğe şuradan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Etkinlik Programı:

18:30 – 19:00: Kayıt ve Networking

19:00 – 19:40: 2017 Domain Sektörü Değerlendirmesi ve Önemli Gelişmeler – Associate Segment Marketing Burkay Yapağcıoğlu

19:50 – 20:00: Etkinlik Arası

20:00 – 20:40: Yeni Domain Uzantılarındaki Son Gelişmeler – Registry Services & Engagement Marketing Mert Saka

20:50 – 21:00: Etkinlik Arası

21:00 – 21:40: Domain Yatırıcımlığı ve Kısa Domain’lerde Başarının Sırrı – Domain Yatırımcısı Onur Kocayiğit

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← eOfis Analytics Meetup | SEO Strateji Analytics Meetup’ta Dijital Pazarlamada Planlamayı Konuşuyoruz! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.